Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Świetne miejsce! Luźna atmosfera od samego wejścia — pełen profesjonalizm i mega pozytywny klimat :) Sam tatuaż praktycznie nic nie bolał, wszystko było dokładnie wytłumaczone i wykonane bardzo precyzyjnie. Efekt końcowy wygląda rewelacyjnie, a tatuaż zagoił się idealnie. Zdecydowanie polecam każdemu i na pewno wrócę na kolejną dziarę! ~ Judyta C
Polecam to studio tatuażu z całego serca! Profesjonalne podejście, świetna atmosfera i ogromny talent tatuatorów. Wszystko zostało dokładnie omówione przed wykonaniem tatuażu, a sam proces przebiegł w komfortowych i higienicznych warunkach. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania — tatuaż wygląda perfekcyjnie i przyciąga mnóstwo komplementów. Na pewno wrócę na kolejne projekty! ~ Michał J
W całym studio panuje naprawdę ciepła i przyjazna atmosfera. Lokal jest czysty i ładnie udekorowany, wliczając w to cudowne malowidła na ścianach. Tatuażyści posiadają wiele doświadczenia oraz humoru. Ja 2 razy miałem okazję korzystać z usług Insu. Dziary wykonane solidnie. Dziewczyna ma naprawdę świetną technikę i styl. Jeśli lubicie mroczne dziary wraz ze świetną grą cieni to serdecznie polecam! Ja na pewno jeszcze wpadnę. ~ Vilhamer
Studio odwiedzam od lat. To tam rozpoczęła się na dobre moja przygoda z kolekcjonowaniem tatuaży. Szczególne ukłony dla fantastycznej Martini 🖤 która ozdobiła mnie już niejedną wrzutką i która zawsze wie, co autor miał na myśli 😁 Jednocześnie korzystałam z usług piercera Bartka, którego również gorąco polecam za profesjonalizm i bardzo przyjazne nastawienie do klienta. Czy to z nowym tatuażem czy kolczykiem - zawsze wychodzę zadowolona. Polecam! ~ Oliwia S
Owca zrobił dobrą robotę, jestem mega zadowolony z dziarki, podejścia do klienta oraz sterylność miejsca na duży plus. Dziarka może nie wymagająca czasowo ale 30 minut minęło nawet niewiem kiedy dzięki super atmosferze. Polecam 💪🏻✌🏼 ~ Daniel S
Zajebisty klimat i studio które sie rozkręca w nowym lokum do tego miła i fachowa obsługa dla mnie bomba i polecam tatuatorka insu mega myślę ze niejeden tatuażyk przedemna właśnie tam pozdrawiam i polecam 🤘🤘🤘🤘Marcin ~ Marcin K
Naprawdę super i profesjonalny piercer, widać że się zna na tym co robi i robi to z pasją, zdecydowanie wrócę tutaj i to nie raz , polecam każdemu kto się jeszcze zastanawia❤️ ~ Misia 0
Super studio, mega przyjazna atmosfera, czyste stanowiska i profesjonalne podejście!! Wyszłam z dokładnie takim tatuażem jaki chciałam. Polecam💗 ~ Natalia G
Z czystym sumieniem polecam to studio! @dreadful_piercing - Piercer z pasją i wieloletnim doświadczeniem, który doskonale wie, co robi! Mam od Bartka kilkanaście przekłuć, zawsze wszystko było wykonane profesjonalnie, sterylnie i na najwyższym poziomie, nigdy nie miałam problemu z żadnym przekłuciem, wszystko goiło się super, polecam z całego serca!❤️ @owcaowca - Potrafi dobrze wbić się w skórę 😅 Po 7 latach dosyć mały tatuaż - napis ozdobną czcionką - nadal wygląda świetnie i jest czytelny 😁 Sauron to miejsce, które dba o klienta, w którym można czuć się komfortowo i bezpiecznie. ~ Wiktoria
Bardzo polecam studio pełen profesjonalizm bardzo przyjazna miła atmosfera.Artysci wykonują cudowne tatuaże polecam każdemu z całego serca ~ Iwona G
Super atmosfera, bardzo profesjonalne podejście do klienta. W studio bardzo sterylnie i wszystko robione z dokładnością i ostrożnością. Bardzo polecam ~ paulaaa
Zawsze miła atmosfera. Można się pośmiać i pogadać na poważne tematy. Chodzę do Insu i zawsze wychodzę zadowolona! Wrócę nie raz 🖤 ~ agata k
Gorąco polecam!! Obsługa na wysokim poziomie, widac ze ekipa ma tone pasji do tego co robi i odrazu da sie to odczuć. ~ Patryk O
Polecam z całego ♥️! Przemiła obsługa, ekspresowa wymiana kolczyka, wszystko sterylnie i tak jak ma być! Warto! ~ Monika S
Czysto, przytulnie i miło :) atmosfera zawsze luźna i przyjemna. Zawsze można liczyć na wysoką jakość usługi. ~ Alicja J
Co tu dużo mówić, atmosfera w studiu jak by cię znali lata Jak najbardziej polecam . ~ elzbieta W
Bardzo polecam. Miła atmosfera i profesjonalna robota. Na pewno jeszcze wrócę 💪🙂 ~ Karol M
Mega fajna atmosfera.Mnie akurat dziarała insu, pełna pełna pełna profeska, czapki z głów. ~ Rocky S
Z całego serca polecam! Człowiek na odpowiednim miejscu — wszystko dokładnie wyjaśni, doradzi.. ~ Agata M
Najlepsze studio! Pełen profesjonalizm, atmosfera, klimacik! Serdecznie polecam!👌🙌✌️ ~ Anna B
Świetna atmosfera , ludzie i co najważniejsze dobra robota . POLECAM ! ~ Angelika K
Polecam bardzo serdecznie ten salon. Miła atmosfera i panowie też super. ~ Magdalena P
Świetne miejsce! Czysto, sterylnie i w miłej atmosferze. Polecam 💪 ~ Magdalena B
Super tatuator, miły i rozumie projekt. Polecam każdemu ! ~ Felek *

Znajdź nas w mediach społecznościowych